14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkis

Etiketim: Bashkis

Rama e nisë vizitën në Gjermani me kryetaren e Bashkisë së...

0
Vizitën zyrtare në Gjermani ku ndodhet si i ftuar i Kancelarit Olaf Scholz, Kryeministri Rama e nisi me një takim mirëseardhjeje nga kryetarja e...

Fitoi në zgjedhjen e 6 prillit, merr detyrën kryetari i ri...

0
Në mbledhjen e mbajtur dje pasdite, jashtë radhe të këshillit Bashkiak Dibër u bë betimi i kryetarit të ri të Bashkisë Dibër Rahim Spahiu,...

I riu merr para me makinë policen e bashkisë, arrestohet

0
Policia e Kamzës ka arrestuar një 25-vjeçar pasi përplasi me dashje një punonjese të Policisë Bashkiake.Policia e ka kategorizuar këtë veprim si "goditje për...

“Vuaj nga zemra dhe diabeti”/ Nënkryetari i Bashkisë së Lushnjes kërkon...

0
Nënkryetari i Bashkisë së Lushnjës, Gentian Nushi, i ka kërkuar Gjykatës të lirohet dhe t'i ndryshohet masa e sigurisë.Sipas burimeve të gazetares Anila Hoxha,...

Veliaj pret kryetarin e Bashkisë së Selanikut, Zervas: Bashkëpunim për Tiranën...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, priti sot kryetarin e Bashkisë së Selanikut, Konstantinos Zervas, i cili ka ardhur për një vizitë pune,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS