16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkiak

Etiketim: Bashkiak

Vendimi i këshillit bashkiak: Të premten tubim pro Ukrainës

0
Bashkia e Tiranës ka vendosur të shtyjë pagesat e taksave për biznesin e vogël për një muaj, për t'u ardhur në ndihmë bizneseve të...

Këshilli bashkiak i Durrësit miraton shembjen e 10 pallateve të dëmtuar...

0
Këshilli bashkiak i Durrësit ka miratuar prishjen e 10 pallateve dhe një 1 shtese anësore në qytet. Vendimi ëhstë marrë në këshillin bashkiak ka...

Berat, këshilli bashkiak mbledhje në zona turistike, nisma për promovimin e...

0
Turizmit historik dhe ai i natyrës janë të zhvilluar në qarkun e Beratit, por si në të gjithë vendin janë goditur rëndë nga pandemia...

Durrësi i mbytur nga plehrat/ Këshilli bashkiak shpall emergjencën mjedisore

0
Këshilli bashkiak i Durrësit ka zhvilluar një mbledhje të jashtëzakonshme nëpërmjet mjeteve të komunikimit elektronik. Në mbledhje është miratuar propozimi i shpalljes së emergjencës...

Mineapolis/ 12 anëtarët e këshillit bashkiak të qytetit mbështesin shpërndarjen e...

0
Departamenti i policisë në Mineapolis së shpejti mund të pësojë një ndryshim rrënjësor pas vdekjes dy javë më parë të afrikano-amerikanit George Floyd, ndërsa...

Denoncoi anëtarët e Këshillit Bashkiak me 6-7 paga në shtet, Karabina:...

0
Ish-ministrja teknike e Arsimit, Mirela Karabina gjatë fjalës së mbajtur sot në protestën e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit ka deklaruar se anëtarë të...

Anëtari i Këshillit Bashkiak: Votimi për Teatrin u bë me email,...

0
Anëtari i Këshillit Bashkiak të Tiranës nga radhët e Bindjes Demokratike Fabian Topollaj tregon si u mor vendimi për prishjen e Teatrit Kombëtar. Ai...

Vendimi i Këshillit Bashkiak/ Peticion për tarifat e kopshteve, 4 mijë...

0
Vendimi i Këshillit bashkiak për përfshirjen në skemën e taksave dhe tarifave vendore të qytetit të Tiranës ka përcaktuar 6 kategori që përfitojnë nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS