27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashki

Etiketim: bashki

Erion Veliaj u jep certifikatën e vlerësimit policëve bashkiakë: Këta punonjës...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka ndarë ketë të shtunë  certifikatat e mirënjohjes për punonjësit e policisë. Veliaj gjatë këtij momenti theksoi se...

Zgjedhjet e 6 marsit/ KQZ verifikon sot votat e 90 qendrave...

0
Komisionit Qendror i Zgjedhjeve do të verifikojë këtë të enjte fletët e votimit për zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit në 90 qendra votimi...

​KQZ zbulon pjesëmarrjen në 6 bashki

0
​KQZ zbulon pjesëmarrjen në 6 bashki:Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Shqipëri ka shpallur numrin e votuesve deri në orën 19:00.Sipas KQZ, rezulton se në...

Zgjedhjet në 6 bashki/ Përfundon mbledhja e Kryesisë së PS,  konfirmohen...

0
Ka përfunduar pasditen e sotme mbledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste. Para mediave ka folur Sekretari i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri, i cili ka...

Erion Veliaj: Ka pasur njerëz të krimit të organizuar që kanë...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erjon Veliaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24”, i pyetur për mbylljen e një televizioni privat...

PD, kandidatët nga anëtarësia/ Basha njofton partinë për përzgjedhjen e garuesve...

0
Pothuajse 10 muaj nga zgjedhjet e ardhshme parlamentare demokratët nisën këtë të enjte përgatitjet për betejën elektorale të  vitit 2021. Për herë të parë  kandidatët për deputet dhe...

PD, Kandidatët nga anëtarësia/ Basha njofton partinë për përzgjedhjen e garuesve...

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbledhur ditën e sotme Kryesinë e PD. Ndër gjërat që po diskutohen janë edhe pikat e mëposhtme...

PD: Prokuroria po mbron 3 kriminelet e Rames ne bashki –...

0
Duke nisur që nga 1 gushti, Partia Demokratike ka paraqitur prova autentike se kandidatët e Edi Ramës në bashkitë Shkodër, Valdrin Pjetri, Vorë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS