26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkëpunuar

Etiketim: bashkëpunuar

Argjentina Ramosaj zbulon emrin e artistit me të cilin ka bashkëpunuar...

0
Ky duet nuk është pritur. Argjentina Ramosaj ka bërë të ditur ditë më parë se është duke punuar në një këngë të re për të...

El Chapo dhe krerët e tjerë të kartelave kanë bashkëpunuar me...

0
Gazetarja investigative meksikane Anabel Hernandez tha së fundmi se kreu famëkeq i kartelave të kokainës El Chapo i ka dhënë autoriteteve amerikane të DEA...

Kameramani që ka bashkëpunuar me Meghan Markle thotë se ajo sillej...

0
Para se të martohej me Princin Harry Meghan Markle ka qenë një aktore jo shumë e famshme, megjithatë ka pasur një sjellje prej dive....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS