30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bardhit

Etiketim: Bardhit

“Kush je ti mo”, plas “sherri” mes Gazment Bardhit dhe Eno...

0
Deputeti demokrat Gazment Bardhi ka debatuar mbrëmjen e sotme me anëtarin e Komisionit të Rithemelimit, Eno Bozdon.Ka qenë Bozdo ai që fillimisht ka thënë...

Ironia e Bardhit: Vendosja e karrigeve ndryshe në zyrën e kryetarit...

0
Deputeti Gazment Bardhi ka ironizuar ndryshimin e vendosjes së karrige në PD nga ana e Komisionit të Rithemelimit.Ai shkruan se Edi Rama ndjehet i...

“Sulm i pashembullt”/ Komisioni i Rithemelimit reagon pas deklaratave të Bardhit

0
Komisioni i Rithemelimit të Partisë Demokratike ka reaguar pas deklaratave të Sekretarit të Përgjithshëm të selisë blu, Gazment Bardhit për gjyqtarin e e çështjes së statutit...
Bashkëpunimi i Bardhit dhe DJ Gimi-O “Ex” renditet e 20-ta në botë

Bashkëpunimi i Bardhit dhe DJ Gimi-O “Ex” renditet e 20-ta në...

0
Reperi i njohur, Bardhi së fundmi është rikthyer me një projekt të ri muzikor që po pritet mirë nga publiku.Reperi nga Kumanova ka bashkuar...

Abilekaj: Rama ‘pushtoi’ Këshillin Politik me krundet e opozitës, PD gaboi...

0
Analisti, Enton Abilekaj, e cilëson tejet të rëndë gjithçka ndodhi në mbledhjen e sotme të Këshillit Politik. Sipas tij, institucioni që u krijua me nismën...

Pesë orë ultimatume, zbardhen debatet në Këshillin Politik mes Ramës, Bardhit...

0
Ora News zbardh debatet mes palëve politike në tryezën e Këshillit Politik që zgjati për 5 orë me radhë. Mësohet se Rama ka shprehur...

Sopi mburret me sukseset e Enis Bardhit

0
Trajneri i njohur shqiptar që vepron në Malmo të Suedisë, Agim Sopi, ndjehet krenar me sukseset e Enis Bardhit. Ky i fundit me 17...

Fuga i përgjigjet Bardhit: Avioni përdoret veç për arsye pune, kemi...

0
Pas akuzave të ish-deputeti Gazment Bardhi në lidhje me fluturimin e Ramës drejt Paris, ka reaguar edhe këshilltari i Ramës, Endri Fuga. Fuga përmes një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS