18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bardhi

Etiketim: Bardhi

Bardhi lanson këngën “Rakia” në bashkëpunim me DJ Gimi-O

Bardhi lanson këngën “Rakia” në bashkëpunim me DJ Gimi-O

0
Reperi nga Kumanova, Bardhi ka lansuar bashkëpunimin e radhës.Pas "Ex" që rezultoi të jetë tejet e suksesshme, Bardhi ka sjell këngën "Rakia" në bashkëpunim...
Kënga “Rakia” nga Bardhi dhe DJ Gimi-O publikohet me pesë maj

Kënga “Rakia” nga Bardhi dhe DJ Gimi-O publikohet me pesë maj

0
Reperi i njohur, Bardhi dhe DJ Gimi-O kanë bashkuar edhe një herë forcat për të lansuar një projekt të ri muzikor.Kënga më e re...

‘Rithemelimi’ refuzoi platformën e Alibeajt, Bardhi i përgjigjet Nokës me ironi

0
Deputeti i Partisë Demokratike Gazment Bardhi, ka reaguar pas refuzimit të platformës së bashkimit nga mbështetësit e Berishës.Bardhi ironizon deklaratën e Flamur Nokës, i...

Bardhi reagon ndaj Berishës: “Opozitë”, jo llafe! Rakipi qenka shpallur “non...

0
Gazment Bardhi ka reaguar për deklaratat e Sali Berishës për sanksionet e SHBA ndaj ish deputetit Aqif Rakipi duke thënë se nuk ka folur...

Publikohen fotot nga selia blu, ironizon Bardhi

0
Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar pas publikimit të fotove nga selia blu.Floriana Garo njoftoi sot se zyra e kryetarit do të...

A është i bashkuar takimeve të Lulzim Bashës? Përgjigjet Gazment Bardhi

0
Gazment Bardhi ka folur sot para gazetarëve në lidhje me takimet e ish-kryetarit të PD Lulzim Basha me demokratët.Ai tha se nuk ka pasur...

Bardhi i përgjigjet Berishës: Nuk mund t’i imponohesh grupit parlamentar të...

0
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi ka reaguar pas deklaratave të ish-kryeministri Sali Berisha,  se do të marrë pjesë në mbledhjen e grupit...
Bardhi dhe Azet vijnë me këngën e re “Hayat”

Bardhi dhe Azet vijnë me këngën e re “Hayat”

0
Ashtu siç paralajmëruan, Bardhi dhe Azet, kanë publikuar duetin e tyre të radhës."Hayat" mban titullin projekti i dyshes së famshme, të cilën e kanë...

Salianji-Bardhi: Të dalim me një mesazh për bashkim

0
Mbledhja e kryesisë së PD që pop zhvillohet në selinë blu, ka në qendër të diskutimeve negociatat me palën tjetër.Pas Helidon Bushatit, edhe Ervin...
Bashkëpunimi i Bardhit dhe DJ Gimi-O “Ex” renditet e 20-ta në botë

Bashkëpunimi i Bardhit dhe DJ Gimi-O “Ex” renditet e 20-ta në...

0
Reperi i njohur, Bardhi së fundmi është rikthyer me një projekt të ri muzikor që po pritet mirë nga publiku.Reperi nga Kumanova ka bashkuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS