19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Barcelon

Etiketim: Barcelon

Babai i Leo Messit ndez ëndrrat e tifozëve të Barcelonës: A...

0
Jorge Messi, babai i Leos, zbarkoi dje në Barcelonë dhe iu përgjigj shkurt pyetjeve të disa gazetarëve që e prisnin në terminalin privat të...

Humb jetën në aksident ish-futbollisti i Barcelonës

0
SPANJE - Humb jetën në aksident tragjik ish-lojtari i të rinjve të Barcelonës, Maxi Rolon.Ai ndërroi jetë bashkë me vëllain e tij binjak Ariel.Ata...

Dani Alves, ‘karrem’ për ta marrë Dybala në Barcelonë. Çfarë fsheh...

0
Në futboll dhe mbi të gjitha në merkaton e transferimeve të shekullit të 21-të, sinjalet e rrjeteve sociale nuk janë aspak të papërfillshme. Këtë...

Lewandowski, i padeshifrueshëm për të ardhmen. Bavarezët i mbyllin dyert Barcelonës,...

0
Lamtumira e Robert Lewandowski nga Bayern Munich duket çdo ditë e më e sigurt. Sulmuesi ishte edhe një herë i padeshifrueshëm kur u pyet...

Goli mban firmën e Manajt, Balliu mposhti Barcelonën; fundjavë pozitive e...

0
Fundjava që sapo lamë pas ishte mjaft pozitive për disa prej lojtarëve kuqezinj, pjesë e kombëtares shqiptare, që aktivizohen në kampionatet e mëdha europiane....

Koeman për Barcelonën: Situata nuk ka ndryshuar, nuk isha unë problemi....

0
Ronald Koeman, ish-trajneri i Barcelonës, ka folur për "El Mundo Deportivo", duke analizuar situatën e katalanasve, të cilët pavarësisht ardhjes së Xavi, sipas tij...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS