18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Barbarisht

Etiketim: barbarisht

Të rinjtë italianë rrahin barbarisht shqiptarin, Fabio Chies bën thirrje për...

0
Një 20-vjeçar shqiptar ka rënë pre e dhunës nga tre persona në stacionin e trenit të Cenglianos dhe Corte delle Rose në Itali. Menjëherë ky...

Janë dhunuar barbarisht lojtarët shqiptarë

0
Janë dhunuar barbarisht lojtarët në stadiumin e qytetit të Pukës “Ismail Xhemali” mes vendasve dhe Egantias, që u mbyll me barazim 1:1. Persona të paidentifikuar kanë goditur futbollistët e...

Politikani serb rreh barbarisht me raketë tenisi pronarin e një klinike...

0
Lideri i Partisë Liberal Demokrate në Serbi, Çedomir Jovanoviç është përfshirë në akte dhune pasditen e sotme. Mediat serbe raportojnë se ai ka rrahur...

Protesta e punonjësve të personelit mjekësor në Paris/ Policia dhunon barbarisht...

0
Punonjësit e personelit mjekësor në Paris, janë duke protestuar për kushte më të mira në punë. Gjatë protestave është shënuar një incident mes policisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS