26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Barazon

Etiketim: barazon

Inter barazon! Rrahmani me Veronën importojnë pikë

0
Skuadra e Interit në vatër të vet ndahet baras (0:0) me Fiorentinën, në ndeshjen e javës së 35-të të Serie A. Interi e kërkoi fitoren...

Prishtina barazon me Ballkanin

0
Prishtina importon një pikë nga Theranda, duke barazuar me rezultat 2:2 me Ballkanin, në takimin e javës së 31-të të elitës së futbollit të...

Bruno Fernandes fantastik, barazon rekordin e CR7 dhe Salah në Premier...

0
Portugezi i Manchester United është transferuar në kampionatin anglez vetëm pak muaj më parë, por kaq i ka mjaftuar për t’u bërë lideri i...

Juventus barazon ndaj Atalantas, Ronaldo shënon nga penalltia

0
Juventus ka barazuar rezultatin ndaj Atalantas 1 me 1. Cristiano Ronaldo ka shënuar nga pika e bardhë në minutën e 55’. Ja pamjet nga goli.

Arsenali barazon

0
Arsenal dhe Leicester City kanë ndarë pikët duke luajtur barazim 1:1 në ‘Emirates Stadium’, në kuadër të javës së 34-të të Premierligës. Pierre Emerick Aubameyang...

Barcelona gabon sërish, barazon ndaj Atletico Madridit, feston Reali!

0
Skuadra e Barcelonës ka gabuar sërish. Barcelona është ndalur në ndeshjen derbi ndaj Atletico Madridit – të zhvilluar në Camp Nou. Sfida kryesore e kësaj xhiro...

Feronikeli barazon rezultatin ndaj Ballkanit

0
Është duke u zhvilluar ndeshja e dytë gjysmëfinale e Kupës së Kosovës ndërmjet Feronikelit dhe Ballkanit. Skuadra e Afrim Tovërlanit ka arritur të barazojë shifrat...

Munishi: Kur po barazon Ballkani po gëzohet e gjithë Kosova!

0
Skuadra e Ballkanit në ndeshjet e fundit nuk ka pasur rezultat pozitiv, duke e humbur kështu pozitën e parë në Superligë. E këtë gjë e...

Schalke barazon në shtëpi ndaj Bayer Leverkusenit

0
Bayer Leverkuseni arriti t’i merrte një pikë Schalkes 04 në “Veltins Arena” (1-1), e cila i mjaftoi për të hyrë në zonën Champions në...

Bayern Munich e barazon rekordin e vet, pas fitores kundër Frankfurtit

0
Bayern Munich e ka barazuar një rekord të vetin, pasi e mundi Eintracht Frankfurtin 2:1 për ta arritur finalen e Kupës së Gjermanisë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS