27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Banorëve

Etiketim: banorëve

Austria vendos masa të udhëtimit ndaj banorëve të Ballkanit Perëndimor

0
Austria ka lëshuar paralajmërime udhëtimi për vendet e Ballkanit, për shkak të një rritjeje të numrit të të infektuarve me koronavirus atje, tha ministri...

Përplasjet mes policisë dhe banorëve, Basha: Pa ligj po grabiten pronat...

0
Përplasjet e dhunshme mes Policisë dhe banorëve të Velipojës gjatë aksionit për prishjen e ndërtimeve në bregdt kanë marrë edhe vëmendjen e kryetarit të...

Zjarret në Kaliforni shkaktojnë evakuimin e 90 mijë banorëve

0
Zjarret në pjesën veriore të Kalifornisë kanë shkaktuar evakuimin e 90 mijë banorëve. Në orët e para të mëngjesit të së dielës Departamenti i...

Kundershtojne ndertimin e HEC/ Tension ne protesten e banoreve te Kaçinarit...

0
Tjeter protete per HEC-et ne Mirdite. Banorët e Kaçinarit janë ngritur sërish në protestë duke kundërshtuar ndërtimin e HEC-it në Mirditë.   ...

Perplasje mes banoreve dhe punonjesve te IKMT ne Radhime – Lajmi...

0
Përplasje mes banorëve të Orikumit dhe të Rradhimës me policinë dhe me punonjësit e IKMT-së.   Ata...

Hakmarrje e Rames ndaj Klevis Balliut dhe banorëve të Unazes se...

0
Ish-deputeti Flamur Noka ka qenë bashkë me banorët e Unazës së Re dhe përfaqësues të tjerë të opozitës para Gjykatës...

Duan tu prishin banesat/ Tension ne Shkoze mes banoreve dhe policise

0
Tension në Shkozë në mës të banorëve të zonës dhe policisë e cila ka shkuar aty që të ndihmojë prishësit e...

Unaza nën rrethim policor, Basha i bashkohet protestës së banorëve –...

0
Ka mbërritur pranë banorëve të Unazës së Re edhe lideri i opozitës Lulzim Basha.   Por edhe...

Protesta e banoreve ne Unaze, “Astiri” pushtohet me gardh policesh

0
Policia e Tiranes ka vendosur nje numer te madh efektivash ne zone ndersa banorët e “Astirit” vijojnë rezistencën me protesta për...

PD : Të ndalohet menjëherë terrori ndaj banorëve të “Unazës së...

0
DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE TË SHQIPËRISË Me urdhër politik të Edi Ramës, njeriut që kishte planifikuar vjedhjen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS