20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bank

Etiketim: Bank

Kërkimi, qeveria zvicrane asiston Bankën e Shqipërisë

0
Qeveria zvicerane po asiston Bankën e Shqipërisë në fushën e kërkimit dhe në procesin e vendimmarrjes. Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko, zhvilloi...

Grabitet filiali i bankës së nivelit të dytë në Malësi të...

0
Një filial i një banke të nivelit të dytë është grabitur në mes të ditës këtë të hënë në Koplik të Malësisë së madhe.Tre...

Dështon grabitja e bankës/ Tiranë, do të hynin nga një tunel...

0
Duke zbritur përditë tre metra nën tokë, një grup grabitësish të maskuar si punonjës të mirëmbajtjes përshkruanin përmbi 800 metra nga pika ku hynin...

Tunel të nëndheshëm për të vjedhur bankën në Tiranë/ Momenti kur...

0
Këto janë momentet kur efektivët e policisë së Tiranës kanë nxjerrë disa nga provat për vjedhjen e një banke të nivelit të dytë në...

Deutsche Bank gjobitet $150mln për lidhjet me financierin pedofil Jeffrey Epstein

0
Grupi financiar Deutsche Bank është goditur me një gjobë prej $150 milionë për dështimin në monitorimin e marrëdhënies së tyre me trafikantin e dënuar...

Abi Bank pranë familjeve në nevojë/ Ndan 3.2 ton ushqime në...

0
Banka Amerikane e Investimeve dhuroi 3.2 ton produkte ushqimore për familjet shqiptare në nevojë, që banojnë në rrethinat e Tiranës, si dhe familjeve që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS