27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Banesave

Etiketim: banesave

​Rriten me 45% çmimet e banesave në 9 vitet e fundit,...

0
Të dhënat e raportuara së fundi nga 'Indeksi Fischer' që mat Banka e Shqipërisë tregojnë se brenda 1 viti, çmimet e banesave u rritën...

Rritet çmimi i banesave dhe shtëpive në Kosovë

0
Përveçse ndërtimet e reja të banesave po kushtojnë më shtrenjtë sesa më herët, edhe blerja apo marrja me qira e tyre, ka një çmim...

“Skifteri” i banesave, arrestohet 26-vjeçari në Dibër

0
Një 26-vjeçar është arrestuar në Dibër, pasi dyshohet si autor i disa vjedhjeve. Në pranga është vënë F. K., 26 vjeç, banues në Peshkopi.Nga kryerja...

Dorëzimi i 260 banesave të reja në Kavajë, Rama: Bravat i...

0
Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Kavajë, për dorëzimin e 260 banesave të reja të rindërtuara pas tërmetit të 2019-tës.Teksa foli për dorëzimin e...

Policia nxjerr pamjet e banesave të përshtatura për kultivimin e kanabisit...

0
Policia e Shtetit ka shpërndarë sot pamjet e një operacioni policor për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të lëndëve...

Tërmeti i 26 nëntorit, vetëm 2.5 përqind e banesave janë të...

0
Vetëm  2.5 përqind e banesave janë të siguruar nga dëmet që shkaktojnë tërmetet. Kreu i AMF Ervin Mete në raportimin në parlament ka deklaruar...

Qeveria e Shqipërisë, 4.8 miliardë lekë për rindërtimin e banesave të...

0
Brenda 6 muajve nga tërmeti i 26 nëntorit, qeveria ka miratuar në buxhetin e vitit 2020, përdorimin e fondit të rindërtimit për financimin e...

Fondi i Rindërtimit/ Qeveria merr vendimin: 4.8 miliardë lekë financim për...

0
Qeveria me anë të një VKM-je ka akorduar 4 miliardë e 852 milionë e 410 mijë e 743 lekë nga Fondi i Rindërtimit për...

Fondi i Rindërtimit/ Qeveria merr vendimin: 4 miliardë e 852 milionë...

0
Qeveria me anë të një VKM-je ka akorduar 4 miliardë e 852 milionë e 410 mijë e 743 lekë nga Fondi i Rindërtimit për...

Grabitësi shqiptar i banesave burgoset, e zbuloi pronari: E njoha nga...

0
Një 24 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane nën akuzën e grabitjes së një banese në zonën e Mozzate. Fatjon Rrika, u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS