27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Band

Etiketim: Band

Nora Istrefi dhe NRG Band publikojnë “Ki me lyp me m’pa”

Nora Istrefi dhe NRG Band publikojnë “Ki me lyp me m’pa”

0
Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi dhe grupi NRG Band kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri."Ki me lyp me m'pa" mban titullin...

Shtyhet seanca për Bandën e Durrësit

0
Gjykata e Posaçme ka shtyrë seancën paraprake ndaj shtatë të akuzuarve për vrasjen e Vajdin Lamajt dhe Klodian Saliut në shkurt të vitit 2005.Mes...

“Në Dibër ka pasur një bandë”- Luan Haka flet pasi humbi...

0
Luan Haka kandidati i PD për kryetar bashkie në Dibër thotë së një bandë ka qenë e pranishme, duke bërë që ai të mos...

Xiaomi Mi Band 5 lëshohet zyrtarisht

0
Xiaomi tani ka filluar zyrtarisht Mi Band 5-in e saj të ri në tregun evropian. Brezi i 5-të i Mi Band i përballueshëm ka një...

‘NRG Band’ së shpejt me një projekt të ri

0
‘NRG Band’ është duke punuar në një këngë të re. ‘NRG Band’ gjatë muajit janar kishin publikuar këngën ‘Ani ani’ dhe vokalisti i këtij bendi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS