18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Balluku

Etiketim: Balluku

Balluku inspekton punimet në aksin Orikum-Dukat: Nuk do të ketë problematika...

0
Punimet për ndërtimin e aksit rrugor Orikum-Dukat vijojnë në të gjithë gjatësinë e tij. Në zonën e Orikumit, ku edhe nis ky aks, janë...

Balluku i përgjigjet Berishës: Privatizuat kaskadat ujore, Skvicën e kishit “gurë...

0
Sali Berisha  zhvilloi dje një tryezë për krizën energjetike. Akuzat i hodhi në drejtim të qeverisë, e cila sipas tij përdor si justifikim argumentin...

Balluku nga Kongresi i PS: Energjia, Shqipëria do të ndërtojë të...

0
Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku në fjalën e mbajtur ditën e sotme në panelin e Kongresit të PS, foli për situatën energjitike...

Komiteti i Energjisë, Balluku: Situata hidrike është e mirë

0
Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku, deklaroi në mbledhjen e Komitetit të Energjisë se situata hidrike në vend paraqitet e qetë, kjo pas...

Situata energjetike/ Ministrja Balluku: Kemi vendosur që për një periudhë të...

0
Për të diskutuar situatën energjitike në vend është mbledhur Komiteti i Energjisë, ku ministrja Balluku ka deklaruar se kanë vendosur që për një periudhë...

Balluku: Nuk do të ketë rritje të çmimit të energjisë

0
Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjetikes, Belinda Balluku deklaroi ditën e mërkurë se pavarësisht situatës së vështirë energjetike në vend për shkak të thatësirës por...

Kriza energjetike/ Balluku njofton masat: Do të ketë ndërprerje ndriçimi në...

0
Belinda Balluku ka dalë një deklaratë për mediat sa i takon masave të marra për menaxhimin e situatës së krizës energjetike.Balluku: Qeveria ka vendosur të...

Balluku: Nuk rriten biletat

0
Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një takim me përfaqësues të shoqatës së transportit për të prezantuar Paketën e Rezistencës sociale, për këtë kategori.Ministrja...

Balluku: Tregtarët e karburanteve sot nuk kanë fitim, ja çfarë pritet...

0
Mininstrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku tha se Bordi Kombëtar për Administrimin e Karburantit është instrumenti me të cilin qeveria mund t'i vendoste...

Balluku drejtuar operatorëve të naftës: Do e zgjidhim situatën apo t’ju...

0
Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, iu ka dërguar një mesazh operatorëve të naftës.  Nga fjala e mbajtur ditën e sotme, gjatë mbledhjes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS