23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ballkanin

Etiketim: Ballkanin

​Rama: Të vendosur të vazhdojmë pa lëkundje “Ballkanin e hapur”

0
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama shprehu sot vendosmërinë e tij për të vijuar me nismën "Ballkani i hapur"."Për sa i përket nismës "Ballkani i...

Rama uron Abazoviçin: Kush do e besonte ne në Ballkanin me...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka uruar Dritan Abazoviçin për zgjedhjen si kryeministër i Malit të Zi.Përmes një postimi në twitter, Rama shkruan se...

Berisha përshëndet qëndrimin e kancelarit të Gjermanisë: Refuzoi prerë Ballkanin e...

0
Lideri historik i demokratëve. Sali Berisha, ka raguar mbi qëndrimin e fundit të kancelarit gjerman, I cili gjatë konferencën me Edi Ramën tha se...

Rama: Do të vazhdojmë me Ballkanin e Hapur, le të thonë...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka deklaruar se beson se çdo shqiptari i vjen mirë kur për dy herë rresht Serbia bashkohet me Perëndimin...

Nga integrimi në BE te lufta në Ukrainë/ Josep Borrell viziton...

0
Përfaqësuesi i Lartë i BE-së për Punët e Jashtme dhe Politikën e Sigurisë/Zëvendëspresidenti i Komisionit Evropian, Josep Borrell, do të udhëtojë në Maqedoninë e...

FFK dënon Ballkanin dhe Fetahajn, Traore i 89-shit mbetet i suspenduar

0
Komisioni Disiplinor i FFK-së ka marrë masa ndaj Ballkanit për lëshimet në organizimin e ndeshjes së javës së 31-të kundër Prishtinës. Disiplinori e ka gjobitur Ballkanin...

Prishtina barazon me Ballkanin

0
Prishtina importon një pikë nga Theranda, duke barazuar me rezultat 2:2 me Ballkanin, në takimin e javës së 31-të të elitës së futbollit të...

Greqia do mbyllë kufijtë me Ballkanin: Serbia rreziku kryesor për infektime....

0
Duke sjelle shembujt e rritjes se rasteve sidomos ne Serbi, Maqedoninë e Veriut dhe Shqipëri specialistet greke paralajmërojnë se ndoshta duhet shqyrtuar edhe mbyllja...

“Mbyllet një tjetër portë”, BE jep 65 mijë maska për Ballkanin,...

0
Bashkimi Europian ka dhënë ndihmën e tij në pajisjem me maska kirurgjikale FFP2. Dërgesa e re me maska është bërë sot dhe mësohet se...

Eksperti për Ballkanin: Kosova duhet të mbajë zgjedhje të reja, BE...

0
Wolfgang Petritsch, ish-i dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për Kosovën në periudhën e viteve 1998-99, dhe shefi negociator i BE-së në bisedimet paqësore...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS