17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Balliut

Etiketim: Balliut

“Do të jemi duke diskutuar se si PS-ja u shkërmoq”/ Parashikimi...

0
Ish-deputeti Klevis Balliu thotë se Partia Demokratike do të fitojë zgjedhjet e ardhshme, pavarësisht çdo loje që sipas tij do të bëjë kryeministri Rama. I...

Hakmarrje e Rames ndaj Klevis Balliut dhe banorëve të Unazes se...

0
Ish-deputeti Flamur Noka ka qenë bashkë me banorët e Unazës së Re dhe përfaqësues të tjerë të opozitës para Gjykatës...

Shoqërimi i Klevis Balliut, reagon Lleshaj: PD përdori fëmijët…

0
Menjëherë pas lajmit se është shoqëruar në polici ish-deputeti i PD Klevis Balliu dhe disa protestues te Unaza e Re, ka reaguar ministri i...

Arrestimi i Balliut dhe protestuesve te ‘Astiri’/ Përfaqësues te PD nisen...

0
Në mbyllje të protestës së banorëve të Astirit, ku kësaj proteste iu bashkua edhe kryetari i PD, Lulzim Basha, policia ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS