14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Babastars

Etiketim: Babastars

Pas deklaratave të Skivit rreth BabaStars, Majk vjen me reagim: Nuk ka më keq se të mendosh që je…

Pas deklaratave të Skivit rreth BabaStars, Majk vjen me reagim: Nuk...

0
Reperi i njohur shqiptar, Visar Shala - Skivi, në një intervistë të fundit foli për raportet brenda label-it BabaStars.Ai në emisionin "Barber Shok" përball...
Skivi tregon hatërmbetjet me disa nga anëtarët e BabaStars: Nuk bën të thuash është shuar label-i…

Skivi tregon hatërmbetjet me disa nga anëtarët e BabaStars: Nuk bën...

0
Reperi i njohur shqiptar, Visar Shala - Skivi, ka qenë këtë javë i ftuar në emisionin "Barber Shok".Ai përballë moderatorit Fis Juniku, ka rrëfyer...

Menaxheri i Babastars: “Nga sot mos u frikësoni me më fol”

0
Me datë 20 qershor, menaxheri i Baba Stars, Dekorim Sahiti, dha lajmin se ai kishte kontraktuar coronavirus-in, me anë të një postimi në llogarinë...

Menaxheri i BabaStars tregon si rezultuan rrethi i kontakteve në testet...

0
Dekorim Sahiti pas testimeve të bëra në mes javë kishte testuar pozitiv për COVID-19. Dekori, menaxheri i labelit Babastars, është infektuar me virusin COVID-19, dhe...

Menaxheri i grupit “Babastars” rezulton pozitiv me Covid-19

0
Menaxheri i “Babastarsave”, njëkohësisht edhe vëllai i stilistit Valdrin Sehiti, Dekorim Sahiti, është infektuar me koronavirus. Ai e ka bërë të ditur vetë këtë përmes...

Agon Amiga: Nuk flas më me Babastars

0
Ka më shumë se një vit që një pjesë e BabaStars janë larguar nga labeli BabaStars. I ftuar në emisionin e “Vizioni i Pasditës”, Agon...

Bëhuni gati për “diss”, Mozzik thumbon keq reperin e Babastars

0
Para disa javësh, Onat u shpreh publikisht se reperi që ka nevojë për ndihmë në të shkruar pasi nuk është shumë i mirë me...

Onat zgjodhi reperin më të mirë përveç “Babastars”

0
Duket se situata sa vjen dhe përmirësohet me kalimin e viteve në lidhje ne rivalitetet mes reperave. Themi këtë pasi Onat, pjestari i grupit të...

Edhe Stresi del kundër Babastars: Noizy është më i miri

0
Stresi ka befasuar me deklaratën e tij për ish-labelin që e ka përkrahur gjithmonë. Në Shqipëri ka një tendencë që të ketë një ‘luftë’ mes...

“Në muzikë ka korrupsion”, reperi i njohur flet për largimin nga...

0
Reperi i njohur nga Kosova, Visar Shala, i njohur me emrin e artit Skivi, ka folur së fundmi rreth projekteve të reja muzikore që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS