14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Ba

Etiketim: Ba

Protesta për Ilvi Metën, Baçi: Nuk është rasti i parë rasti...

0
Deputeti Luan Baçi gjatë protestës paqësore në Fier tha për mediat se nuk është rasti i parë vdekja e 31- vjeçarit Ilvi Meta në...

Kundër platformës! Baçi: Jo të gjithë deputetët janë dakord me Alibeajn

0
Gjatë procesit në Patos deputeti Luan Baçi sulmoi platformën Alibeaj, e cila sipas tij, është përçarëse për bazën e PD-së.Ndërkohë nga Shkodra, deputeti Zef...

Baçi: Takimi Yuri Kim-Alibeaj i qëllimtë, aspak i mirë për shqiptarët

0
Deputeti Luan Baçi komentoi në studion e Log takimin e ambasadores amerikane Yuri Kim me kryetarin e grupit parlamentar të PD-së, Enkelejd Alibeaj.Baçi e...

Agim Baçi: Fjala mund të jetë urë, por mund të bëhet...

0
Në emisionin "Kjo është koha" në RTV Ora, studiuesi Agim Baçi tha se ajo me të cilën na jepet mundësia për të folur dhe...

SHÇBA del me njoftimin e rëndësishëm

0
SHÇBA ka reaguar pasi një efektiv i Gardës së Republikës kanosi me armë zjarri një grup banorësh protestues në Paskuqan.SHÇBA thotë se po verifikon...

Baçi: Votimi me probleme, procesi i numërimit nuk ka pse të...

0
Nga Lushnja, ish-kreu i PD-së së Fierit, Luan Baçi u shpreh për Ora News se procesi ka pasur problematike dhe janë bërë disa denoncime...

Baçi hedh dyshime: Drejtuesit e opozitës në Komisionin Hetimor s’janë të...

0
Deputeti i PD Luan Baçi ka ngritur dyshime në lidhje me Komisionin Hetimor për incineratorët, duke thënë se drejtuesit e këtij Komisioni që janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS