18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Azerbajxhani

Etiketim: Azerbajxhani

Gaz nga Azerbajxhani për Shqipërinë?

0
Kryeministri Edi Rama dhe një delegacion i përbërë nga ministra, zëvendësministra e deputetë ndodhet ne Azerbajxhan, në një vizitë ku do të priten nga...

Kim Kardashian i del në mbrojtje atdheut të saj, reagon fuqishëm...

0
Kim Kardashian është duke përdorur ndikimin e saj masiv në rrjetet sociale për të vënë dritë mbi ngjarjen e fundit në luftimet midis Azerbajxhanit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS