18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Azem

Etiketim: Azem

Rudina Hajdari zbulon amanetin që i la Azem Hajdari

0
Ish-deputetja Rudina Hajdari deklaroi në MCN TV se babai i saj i ndjerë, Azem Hajdari, ka ndikuar që ajo të niste rrugëtimin politik duke...

PD humbi 6 bashkitë/ Rudina: Si bija e Azem Hajdarit kjo...

0
Edhe ish-deputetja demokrate, Rudina Hajdari ka reaguar pas rezultatit humbës të PD në zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit.Ajo iu bëri thirrje të...

FC Prishtina: Kënaqësi ta kesh Azem Ahmetin në mesin e trajnerëve

0
Kënaqësi ta kesh Azem Ahmetin në mesin e trajnerëve. Futbollisti me më së shumti paraqitje me Prishtinën pas luftës (254 ndeshje), golashënuesi i dytë i...

Nezaj: Qeveri e KOK, nderoni me çmimin Skënderbeu’ Azem Maksutajn, Xherdan...

0
Halit Nezaj, veprimtar i shquar në të gjitha fushat por mbi të gjitha në sport dhe kontribues i madh. Nezaj është edhe krahu i djathtë...

Dokumenti sekret, betimi i Fatmir Haklajt për të vrarë Azem Hajdarin

0
Pas vrasjes, më 12 shtator të vitit 1998, të deputetit të Partisë Demokratike, Azem Hajdari, akuzat, kryesisht politike, në drejtim të Shërbimit Informativ Kombëtar,...

Azem Hajdari flet për kujtimin e veçantë nga babai: Emri i...

0
Azem Hajdari flet për herë të parë në një intervistë për Abc News mbi jetën, politikën, familjen dhe kujtimin për të atin të konsideruar...

Hashim Thaçi hap letrat: Azem Hajdari shantazhonte Berishen per Millosheviçin –...

0
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka zbërthyer të gjitha prapaskenat që ndodhnin me politikën, gjatë kohës kur u zhduk Remzi Hoxha. Ai lëshon...

Zhvillim i ri në dosjen e vrasjes së Azem Hajdarit –...

0
Nje zhvillim i ri ka ndodhur me dosjen e vrasjes se Azem Hajdarit. Pasi Prokuroria e Tiranës kërkoi moskompetencën për rigjykimin e Izet Haxhisë,...

Apeli e lë në burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Haxhia:...

0
Gjykata e Apelit ne Tiranë ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së Pare te Tiranës për lënien në burg të Izet Haxhisë. I akuzuari...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS