14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Avioni

Etiketim: avioni

Ramën e zbritën nga avioni, Spiropali: Gjermanët nuk e dinin me...

0
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka reaguar për incidentin me Kryeministrin Edi Rama në një fluturim të Lufthansës nga Gjermania...

Cfare Ndodh Nese HAPNI Deren E Nje Avioni Gjate FLUTURIMIT? |Fakte...

0
Cfare Ndodh Nese HAPNI Deren E Nje Avioni Gjate FLUTURIMIT? |Fakte Interesante

40 shqiptarë me bileta avioni të paguara të Air Albania mbeten...

0
Skandali i biletave të shitura jashtë planifikimit ka përfshirë dhe kompaninë shqiptare Air Albania. Një ditë më parë 40 pasagjerë shqiptarë që do të udhëtonin...

Rrëzohet avioni amerikan, asnjë gjurmë nga piloti

0
Një incident ajror është regjistruar ditën e sotme. “The Guardian” shkruan se një avion amerikan, me bazë në Britaninë e Madhe është rrëzuar sot...

Fuga i përgjigjet Bardhit: Avioni përdoret veç për arsye pune, kemi...

0
Pas akuzave të ish-deputeti Gazment Bardhi në lidhje me fluturimin e Ramës drejt Paris, ka reaguar edhe këshilltari i Ramës, Endri Fuga. Fuga përmes një...

Kongo: Të paktën 27 të vdekur nga rrëzimi i një avioni

0
Të paktën 27 persona kanë humbur jetën pas rrëzimit të një avioni të vogël, mbi një lagje të populluar në qytetin Goma, në Republikën...

Avioni luftarak nga Lufta e Dytë Botërore merr statusin e mbrojtjes

0
Mbetjet skeletore të një aeroplani luftarak amerikan që u rrëzua gjatë Luftës së Dytë Botërore në bregdetin e Uellsit, të cilat herë pas here...

Avioni detyrohet të braktisë uljen, publikohen pamjet tronditëse

0
Një avion u detyrua që braktiste uljen në aeroport për shkak të tymit që vinte nga zjarret masive që kanë përfshirë rajonet dy shtete...

Avioni bie në zonë të banuar, marrin flakë shtëpitë

0
Një avion është rrëzuar në një zonë të banuar të Nju Xhersit, duke i vënë flakën dy shtëpive. Administrata Federale e Aviacionit Amerikan dhe Bordi...

Aksident tragjik/ Rrëzohet avioni, ka viktima

0
Tre persona të vdekur dhe tre të tjerë të plagosur, ky është bilanci i një aksidenti ajror kur një aeroplan i vogël u përplas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS