16.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Automjet

Etiketim: automjet

Defekti në automjet, shkrumbon ‘Benz’-in në By-passin e Fierit

0
Një automjet është përfshirë nga flakët dhe më pas është shkrumbuar sot në By-passin e Fierit. Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Shtyllas. Mësohet...

Pogradec, transportonin kanabis me automjet, arrestohen 3 persona

0
Në prangat e policisë Pogradec kanë rënë tre persona të cilët trensportonin drogë me automjet. Sipas burimeve thuhet se njëri prej tyre tentoi të...

Krujë, digjet një automjet gjatë natës

0
Një automjet është djegur në fshatin Derven të Krujës. Sipas njoftimit të policisë është djegur mjeti tip “Benz” në pronësi të shtetasit P.Gj., të...

Vritet 25 vjeçari në Vlorë, policia gjen një automjet të djegur...

0
Një 25 vjeçar ka mbetur i vrarë në Vlorë në lagjen “Uji i Ftohtë”, pranë zonës së quajtur “7 pallatet”. Policia bën me dije...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS