23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autobusë

Etiketim: autobusë

FOTO/ Rimëkëmbi biznesin e familjes, i riu britanik shndërron autobusë të...

0
Gjërat e vjetra, me pak ide mund të marrin një vlerë të patjetërsueshme. Një sukses të tillë kishte dhe një familje në Britaninë...

Qytetarët të pabindur, nuk respektojnë masat në autobusë

0
Transporti publik ka nisur sot punën, duke rikthyer edhe trafikun e zakonshëm në kryeqytet. Pas më shumë se dy javë protestash, Bashkia e Tiranës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS