26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Atyre

Etiketim: atyre

Bebe Rexha ua uron Bajramin të gjithë atyre që po e festojnë

Bebe Rexha ua uron Bajramin të gjithë atyre që po e...

0
Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha nuk lënë anash pa uruar fansat e saj për festa të ndryshme.Këtë ylli shqiptar e ka bërë...

Dita e punëtorëve/ Kryeministri Rama mesazh: Faleminderit atyre që bënë realitet...

0
Në ditën ndërkombëtare të punëtorëve, kryeministri Edi Rama ka përcjellë një mesazh në rrjetet sociale.Rama ka ndarë disa foto ku shpreh falënderim për të...

Tolgahan dhe Almeda marrin një ofertë marramendëse, por atyre as që...

0
Dyshja e njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar të mediave jo vetëm shqiptare, por edhe atyre turke. Këto...

Shtohet numri i të infektuarve me COVID-19 i atyre që po...

0
Është mbajtur takimi i rregullt i Komitetit për preventimin e përhapjes së COVID-19 në Gjilan, i udhëhequr nga nënkryetari Arbër Ismajli. Pas konfirmimit të 21...

CDC përfshin dhe pacientët me kancer në listën e atyre me...

0
Kanceri është shtuar në listën e Qendrave të SHBA-së për Kontrollin e Sëmundjeve si çështje themelore mjekësore që rrit rrezikun e sëmundjes së rëndë...

Egbo: Mbyllëm gojët e atyre që na sulmuan!

0
Tirana është pranë fitimit të titullit por edhe Kupës së Shqipërisë, pasi sot siguroi finalen e madhe, duke eliminuar Bylis dhe mundur 2-0 në...

Shumica e qytetarëve në Malishevë bartin maska, komuna ju shpërndanë atyre...

0
Shumica dërmuese  e qytetarëve të Komunës së Malishevës, të cilët dalin për të kryer obligime të ndryshme në qytet, po i bartin maskat mbrojtëse për...

Gold AG pozon me maskë: Hatri atyre që janë të sëmurë

0
Gold AG e ka vendosur maskën gjatë një dalje në qytet. Reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi- Gold AG, po u përmbahet rregullave kundër përhapjes...

Masakra e Srebrenicës, Rama si kryetar i OSBE-së: Përgjegjësia për krimet...

0
Duke shprehur respekt ndaj viktimave boshnjake të gjenocidit të Srebrenicës në 1995-ën, Kryetari i OSBE-së, njëherësh kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama tha sot se...

Apeli i fortë i Tritan Kalos: Mllefet politike mos i zbrazni...

0
Mjeku Tritan Kalo, në një status në facebook u ka kujtuar betimin e Hipokratit, kolegëve që sipas tij, “të verbuar nga ethet për PUSHT-SHTET...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS