14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Ato

Etiketim: ato

Ish-kryeministri: Basha kalon nëpër ato foltoret e mbyllura dhe u thotë...

0
Ish-kryeministri Berisha rrëfyer se si Basha në takimet që zhvillon me demokratët u kërkon që të bëjnë durim sepse liderin historik të së djathtës...

Aminoacidet që gjenden në meteoritë janë më të vështirë për tu...

0
Bakteret dhe viruset mund të jenë “rrezik” për sistemin imunitar të njeriut. Duke pasur parasysh kushtet e duhura dhe përzierjen e elementeve, është e imagjinueshme...

Këngëtari ironizon me klikimet e artistëve, i krahason me ato të...

0
Klikimet e artistëve shqiptar në Youtube vazhdojnë të jenë temë e diskutimeve duke u aluduar se shumë nga ta i kanë të blera. Disa këngëtarëve...

Renditja e shenjave të zodiakut, nga ato që kanë më shumë...

0
Jemi në periudhën më të bukur të vitit, në sezonin e çiftëzimit, të pasionit, e diellit në lëkurë dhe puthjeve nën yje! Po kush...

Juventusi i ofron Arsenalit shërbimet Rabiotit për ato të Lacazettes

0
Juventusi është duke e kërkuar me ngulm transferimin e Alexandre Lacazette nga Arsenali. Sulmuesi francez është i gatshëm që të largohet nga The Gunners, pasi...

Shkencëtarët zbulojnë gjashtë lloje të koronavirusit, simptomat që i dallojnë ato

0
Shkencëtarët britanikë kanë analizuar të dhënat nga një aplikacion për gjurmimin e simptomave të COVID-19 dhe kanë zbuluar se ekzistojnë gjashtë lloje...

Ka dy momente në jetë kur lumturia arrin kulmin. Ja cilat...

0
Kërkuesit kanë zbuluar se lumturia e arrin kulmin e saj në dy faza të jetës dhe njërën mund ta keni kaluarën, ndërkaq tjetra nuk...

Arteta i tregon Guardiolas ato që ka mësuar nga ai –...

0
Mikel Arteta ‘ka bërë krenar’ mësuesin e tij Pep Guardiola, duke e eliminuar atë nga Kupa FA. Arsenal ka shënuar fitore të madhe në ‘Wembley’,...

Renditja e shenjave të zodiakut nga ato që kanë më shumë...

0
Jemi në periudhën më të bukur të vitit, në sezonin e çiftëzimit, të pasionit, e diellit në lëkurë dhe puthjeve nën yje! Po kush...

Jeni mirënjohës për ato që keni, jeni mirënjohës për ushqimin që...

0
Të falënderosh, përpara se të fillosh të hash, është një traditë që njerëzit e kanë ndjekur që mijëra vjet më parë. Fillimet e kësaj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS