14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atletico

Etiketim: Atletico

Atletico Madrid dhe Manchester United, ndeshja që vendos sezonin e të...

0
Suksesi në Ligën e Kampionëve është një rrugë e gjatë, ndërsa Atletico Madridit dhe Manchester United në përballjen e tyre, do të përcaktojë suksesin...

Atletico lëkundet për Oblak

0
Jan Oblak është një nga portierët më të mirë në botë dhe ky është një fakt i pamohueshëm. “Gardiani i portës” së Atletico Madridit mund...

Atletico Madridi pa një prej lojtarëve më të rëndësishëm kundër Leipzigut...

0
Pas përfundimit të kampionatit spanjoll, Atletico e Madridit do të rikthehet në fushë më 12 gusht për të luajtur çerekfinalen e Ligës së Kampionëve...

Simeone: Ëndërroj të luaj për Atletico Madridin

0
Sulmuesi i Cagliarit, Giovanni Simeone e pranon se dëshiron të luajë për babanë e tij te Atletico Madridi dhe e konsideron Gonzalo Higuainin model të tij. Giovanni është...

Atletico zbulon fanellat për sezonin 2020/21

0
Tashmë zyrtarisht Atletico Madrid ka zbuluar fanellat për sezonin 2020/21. Skuadra nga Madridi, për dallim nga sezoni që po lëmë pas, do t’i ketë të...

Presidenti i Atletico Madridit, Cerezo: Griezmann nuk po e shijon kohën...

0
Presidenti i Atletico Madridit, Enrique Cerezo ka ende simpati për sulmuesin Antoine Griezmann, i cili po vuan te Barcelona.   Francezi ka filluar nga stoli...

Barcelona gabon sërish, barazon ndaj Atletico Madridit, feston Reali!

0
Skuadra e Barcelonës ka gabuar sërish. Barcelona është ndalur në ndeshjen derbi ndaj Atletico Madridit – të zhvilluar në Camp Nou. Sfida kryesore e kësaj xhiro...

Atletico Madrid, sekreti i Llorente-s është një krevat special 35 mijë...

0
Ka qenë protagonisti i madh në Champions League para ndalesës për coronavirus: Marcos Llorente, mesfushori i Atletico Madrid, me dygolëshin e tij ka eliminuar...

Barça – Atletico, derbi me peshë

0
Gjiganti katalunas nuk guxon të gabojë ndaj “Los Colchoneros” sonte nëse dëshiron të vazhdojë ta kërkojë titullin e kampionit La Liga do ta sjellë sonte...

Barcelona – Atletico Madrid, formacionet e mundshme

0
Barcelona do ta presë në shtëpi skuadrën e Atletico Madridit, në ndeshjen më interesante të javës së 33-të të La Ligas spanjolle. Blaugranët duhet të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS