30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atje

Etiketim: atje

Çmimi i naftës, Vasili: 33% më i shtrenjtë se në Maqedoninë...

0
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili shkruan në rrjete sociale se me kambanat e vjedhjes me çmimin e naftës, nuk mbulohen teneqet për zgjedhjen e...

Rama e quajti të vdekur, Berisha: Do ta çoj politikisht atje...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha, përballë moderatorëve Erion Kristo dhe Ornela Gaçe, ka folur për situatën politike në Shqipëri, por dhe për deklarata e bëra nga...

Ministria e Jashtme e Shqipërisë me njoftim për shtetasit e saj...

0
Në njoftim thuhet se shtetasit shqiptarë të cilët gjenden në situata emergjente, kur ka një kërcënim real për shëndetin, sigurinë dhe jetën e tyre...
Angelina Jolie shkon në Jemen për të ndihmuar refugjatët, krahason krizën atje me atë në Ukrainë

Angelina Jolie shkon në Jemen për të ndihmuar refugjatët, krahason krizën...

0
Aktorja e njohur, Angelina Jolie ka shkruar në Jemen për të ndihmuar refugjatët në mes të luftës në të cilën gjendjet Ukraina.Fituesja e çmimit...

Afërdita Dreshaj kujton pushimet e fundit: “Me mendje jam atje”

0
Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kind, përvjetorin e dytë të martesës e festuan në Miami. Dyshja i kanë shijuar në maksimum këto pushime,...

Marina Vjollca kujton pushimet luksoze me Getin: Mendjen e kam atje

0
Moderatorja shqiptare, Marina Vjollca, vitet e kaluara shijonte pushimet luksoze me Getoar Selimin. Mirëpo sivjet duket se akoma nuk kanë zgjedhur vendin e tyre të...

Genta me të dashurin vizitojnë Shqipërinë, atje i pret reperi shqiptar

0
Genta Ismajli ka vizituar Shqipërinë. Genta Ismajli dhe i dashuri i saj kanë vizituar së bashku Shqipërinë për disa ditë pushimi, çifti janë pritur nga...

Shteti që nuk e njohu koronavirusin, titulli i kampionit festohet me...

0
Real Estelí fitoi titullin e kampionit të Nikaraguas, pasi mposhti 1-3 në ndeshjen e kthimit të turneut të ligës në fushën e Managua FC...

Kardoso: Gratë atje kishin fytyra të zbehta, të gjitha të bardha

0
Di Maria është aktualisht pjesë e PSG-së, por kalimi i tij nga Reali drejt Manchester United, nuk rezultoi një zgjidhje e gjetur për këtë...

Futbolli ndërkombëtarë rinis më 8 maj, atje ku nuk pritej

0
Edhe pse ndoshta pritej që Bundesliga të jetë kampionati i parë futbollistik që do të vazhdojë sezonin e anuluar, për shkak të pandemisë “Covid...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS