18.5 C
Tirana
E mërkurë, 31 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Ati

Etiketim: ati

Tragjike në Berat/ Mbrëmë i riu u dogj brenda makinës së...

0
  Dy tragjedi ka përjetuar familja Merkaj në qytetin e Beratit brenda 1 muaj e pak ditësh. Djali 28-vjeçar i familjes humbi jetën mbrëmjen e djeshme pasi...

‘Nuk ja fal dot vetes’/ I ati humbi jetën nga koronavirusi,...

0
Doktoresha e QKUK-së, Tokjona Lajçi, për gati dy javë i qëndroi afër babai të saj, të prekur me Covid-19, por që fatkeqësisht nuk arriti...

Drama e familjes Floyd, vajza 6 vjeçare nuk e di si...

0
Gianna Floyd, vajza 6 vjeçare e afro-amerikanit të vdekur në duart e policisë në Minneapolis, nuk e di ende sesi ndërroi jetë i ati....

I ati u arrestua për falsifikim vizash drejt SHBA, Rama liron...

0
Një operacion i policisë i koduar “Crystal Eagle”, vuri në pranga 15 persona, për falsifikim vizash drejt SHBA, Kanadasë dhe Britanisë. Mes të arrestuarve ishte...

I ati u nda nga jeta, këngëtarja prek me letrën drejtuar...

0
Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Big Mama humbi babain e saj. Në media u tha se i babai i këngëtares humbi jetën pasi...

Jona Spahiu zbulon pengun që i mbeti nga i ati dhe...

0
Moderatorja e njohur Jona Spahiu u bë nënë për herë të parë me ardhjen në jetë të vogëlushit Raiden në Shtator të vitit të...

Takimi në Cambridge i Dua Lipës, i ati ka dy fjalë...

0
Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me familjen e saj. Ata shihen shpeshherë në praninë e njëri-tjetrin si një...

Biznesmeni nga Durrësi në kërkim për drogën në kontenierë, flet i...

0
Fill pas shpalljes në kërkim të biznesmenit Gentian Malindi, si i dyshuar për 137 kilogramë kokainë të kapur në portin e Durrësit, ka reguar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS