14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atëherë

Etiketim: atëherë

Deshironi ti rrisni flokët atëherë shikoni këto modele të flokëve –...

0
Deshironi ti rrisni flokët atëherë shikoni këto modele të flokëve - Fakte Interesante

Dëshironi punonjës besnikë? Atëherë trajtojini mirë

0
Suksesi afatgjatë i çdo kompanie varet nga cilësia dhe besnikëria e punonjësve të saj. Në një mjedis biznesi me ritme të shpejta, me ndryshim...

Ish-ylli i Superligës, i habitur me ankesat e klubeve: Për të...

0
Ish-futbollisti i njohur, Xhevdet Llumnica, thotë se ai habitet kur i dëgjon ankesat e klubeve, pasi që thotë se tash futbolli në Kosovë është...

Mjekja shqiptare në Gjermani: Shqipëria po e përjeton tani pikun e...

0
Mjekja Aurora Meta Dollenberg e cila është edhe kryetare e federatës së mjekëve shqiptarë në Europë tha se Shqipëria është duke e përjetuar pikun...

Nëse je një baba që ndërron pelena, atëherë këtë duhet ta...

0
Gjithmonë e më shumë ndodh të shohim baballarë që shoqërojnë fëmijët e tyre në shkollë ose në park, marrin pjesë në mbledhjet në shkollë,...

Rama paralajmëron qytetarët: Nëse shifrat e të prekurve me koronavirus do...

0
Kryeministri i vendit, Edi Rama, në një komunikim live ka folur rreth situatës së krijuar nga karonavirus dhe ju bënë thirrje qytetarëve që të...

KARANTINË! Rama bënë paralajmërimin e fortë: Nëse shifrat do rriten, atëherë...

0
Kryeministri i vendit, Edi Rama, në një komunikim live ka folur rreth situatës së krijuar nga Covid-19 në vendin tonë. Ai është shprehur se: Numrat e...

Nuk po bie dot nga pesha? Atëherë nuk i respekton tre...

0
Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës për shumë arsye. Por është shumë e domosdoshme të dish që këtë vakt po e merr...

Nuk po bie dot nga pesha? Atëherë nuk i respekton 3...

0
Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës për shumë arsye. Por është shumë e domosdoshme të dish që këtë vakt po e merr...

Telashe për Rashicën, mungon atëherë kur i duhet më së shumti...

0
Milot Rashica pritet që të mungojë edhe në ndeshjen kundër Paderbornit Werder Bremen është duke luftuar për mbijetesë ku tani kanë mbetur edhe 4 xhiro...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS