26.5 C
Tirana
E diel, 28 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amanet

Etiketim: Amanet

‘Pse s’doje ta prishje Piramidën?’/ Rama i kthehet gazetarit: Se e...

0
Në studion e emisionit “Real Story” në “News 24”, kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një debat të fortë me analistët e ftuar për Teatrin...

E kishte amanet nga babai, kantautori Kujtim Prodani nuk pranohet në...

0
Festivali i 58-të i Këngës në Radiotelevizion duket se këtë vit na ka rezervuar mjaft surpriza dhe dinamika ende pa filluar....

Sinan Vllasaliu vjen me “Amanet”

0
Sinan Vllasaliu sapo ka publikuar projektin e tij të ri. Sinan Vllasaliu ka lansuar këngën e re me titull “Amanet”, të cilën e solli të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS