Sinan Vllasaliu vjen me “Amanet”

0
55
Gjigandi

Sinan Vllasaliu sapo ka publikuar projektin e tij të ri.

Sinan Vllasaliu ka lansuar këngën e re me titull “Amanet”, të cilën e solli të shoqëruar edhe me videoklip.

Për tekstin e kësaj kënge u kujdes Ghulo, ndërsa muizkën dhe orkestrimin e ka bërë Dritero Shaqiri, ndërsa është prodhuar nga Emracom.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Sinan Vllasaliu me titull “Amanet”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu