Ballina Etiketimet Aliaj

Etiketim: Aliaj

Në kërkim ndërkombëtar, arrestohet pas një viti Enivled Aliaj në Korfuz

0
Policia greke ka arrestuar të shumëkërkuarin Enivled Aliaj, 38 vjeç. Operacioni i policisë u zhvillua në 14 prill, pas kontrolleve nga skuadra DIAS dhe...

Pas deklaratave të Robert Aliajt për Kristin, reagon ashpër Kejvina: Zoti...

0
Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Kejvina Kthella ka bërë një reagim të ashpër ndaj Robert Aliajt, babait të Krisiti, i cili është gjithashtu pjesë...

Robert Aliaj refuzon ofertën e Ramës: Nuk është mirë që një...

0
Producenti dhe artisti kontravers, Robert Aliaj, këtë mëngjes ka deklaruar se ka marrë një propozim për të drejtuar një institucionet kulturore në vend nga...
Menaxheri i VIP-ve, Alesio Aliaj tha se humbi para nga një koncert i Nora Istrefit, reagon këngët…

Menaxheri i VIP-ve, Alesio Aliaj tha se humbi para nga një...

0
Artistët nga Kosova e Shqipëria janë mjaft të angazhuar me mbrëmje e koncerte si nëpër trojet shqiptare ashtu edhe në Evropë e në vende...

Pse rriten çmimet direkt në Shqipëri pas ngritjes në bursë? Aliaj:...

0
Kryetari i Shoqatës së Hidrokarbureve, Luigj Aliaj ka treguar skemën e funksionimit të çmimeve në sektorin e karburanteve.I ftuar në emisionin "Open" ai tha...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24