Ballina Etiketimet Aleks Nika

Etiketim: Aleks Nika

Prova e re e 21 janarit/ Grupi hetimor në shtëpinë e...

0
Grupi hetimor ka mbërritur në shtëpinë e Aleks Nikës për të marrë në pyetje babain dhe xhaxhain e tij pasi kanë deklaruar se kanë...

21 Janari/ Xhaxhai i Aleks Nikës takon kreun e SPAK: Hetoni...

0
Mark Nika, xhaxhai i Aleks Nikës, i cili mbeti i vrarë në protestën e zhvilluar në 21 janarin e vitit 2011, është takuar me...

11 vite nga protesta e përgjakshme e ’21 janarit’ 2011/ Kryeministri...

0
Si sot 11 vite më parë, në 21 Janar 2011, mbetën të vrarë katër protestues të opozitës asokohe gjatë protestave para Kryeministrisë dhe qeverisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24