Ballina Etiketimet Alban Skënderaj

Etiketim: Alban Skënderaj

Capital T dhe Alban Skënderaj sjellin “Një natë”

Capital T dhe Alban Skënderaj sjellin “Një natë”

0
Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, reperi Capital T dhe këngëtari Alban Skënderaj kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri."Një natë" mban titullin kënga...
Capital T dhe Alban Skënderaj më 28 maj publikojnë bashkëpunimin “Një natë”

Capital T dhe Alban Skënderaj më 28 maj publikojnë bashkëpunimin “Një...

0
Dy artistët të njohur dhe tejet të suksesshëm po vijnë në një bashkëpunim.Bëhet fjalë për reperin Capital T dhe kantautorin, Alban Skënderaj të cilët...
Alban Skënderaj publikon këngën e re “Dalëngadalë” me protagoniste në klip Miriam Canin

Alban Skënderaj publikon këngën e re “Dalëngadalë” me protagoniste në klip...

0
Alban Skënderaj ka publikuar sot (e mërkurë) këngën e re të quajtur "Dalëngadalë".Projekti, që i dedikohet dashurisë, ka protagoniste në videoklip bashkëshorten e tij,...
Publikon video të shkurtër duke luajtur futboll, Alban Skënderaj: Ti futem futbollit se jemi bërë…

Publikon video të shkurtër duke luajtur futboll, Alban Skënderaj: Ti futem...

0
Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Alban Skënderaj, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.Ai duket se po vjen në bashkëpunim me bashkëshorten...
Alban Skënderaj paralajmëron këngën e re, publikon një pjesë të shkurtër nga klipi romantik me Mi…

Alban Skënderaj paralajmëron këngën e re, publikon një pjesë të shkurtër...

0
Kantautori i njohur shqiptar, Alban Skënderaj ka paralajmëruar një tjetër projekt të ri muzikor.Këngëtari nga Shqipëria ka zbuluar se është në përgatitje të një...
Alban Skënderaj publikon klipin e këngës “Isabel”

Alban Skënderaj publikon klipin e këngës “Isabel”

0
"Isabel" është titulli i këngës më të re të Alban Skënderajt që e ka lansuar në platformat muzikore.Kantautori i njohur projektin e ri e...
Alban Skënderaj feston ditëlindjen e 40-të, Miriam Cani i bën dedikimin romantik: Dashuria e jetë…

Alban Skënderaj feston ditëlindjen e 40-të, Miriam Cani i bën dedikimin...

0
Kantautori, Alban Skënderaj mbetet ndër artistët më të njohur dhe më të pëlqyer shqiptar.Ndër vite, Albani ka ndërtuar një karrierë të suksesshme, me shumë...
“Ndalma”, Alban Skenderaj dhe Lyrical Son publikojnë klipin e ri

“Ndalma”, Alban Skenderaj dhe Lyrical Son publikojnë klipin e ri

0
Alban Skenderaj dhe Lyrical Son i kanë bashkuar forcat për realizmin e projektit të ri të titulluar "Ndalma".Kënga e re është shoqëruar me videoklip...
Miriam Cani bën dedikim romantik për Alban Skënderajn në përvjetorin e 15-të së bashku: Të dua më…

Miriam Cani bën dedikim romantik për Alban Skënderajn në përvjetorin e...

0
Janë padyshim një ndër çiftet më të dashura të estradës shqiptare.Bëhet fjalë për kantautorin Alban Skënderaj dhe Miriam Canin, të cilët sot (e martë)...

Si duket Duam tani? Albani ndan si rrallëherë pamjen e plotë...

0
  Miriam Cani ka ndarë herë pas here momente të ndryshme me dy fëmijët e dsaj duke treguar se kohën pranë tyre e shijon maksimalisht. Së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24