Ballina Etiketimet Akuzuarit

Etiketim: akuzuarit

“Këto janë budallallëqe” flasin të akuzuarit nga SHISH për spiunazh

0
Një raport vjetor i nxjerrë pak ditë më parë nga SHISH, brenda së cilit tregohej një rast zbulimi i një rrjeti spiunazhi të një...

Abuzime me tenderin 7 milion lekë në Durrës, GJKKO dënon të...

0
GJKKO ka dënuar ditën e sotme të akuzuarit për abuzim të tenderit për blerjen e një autoshkalle për shërbimin zjarrfikës, në Bashkinë e Durrësit,...

​Katër të akuzuarit për vrasje dënohen me 47 vite e gjashtë...

0
Gjykata Themelore në Pejë ka shpallë aktgjykim dënues ndaj të pandehurve B.R, GJ.P, A.S dh M.S, të cilët akuzoheshin për një vrasje të ndodhur...

Pas rigjykimit, dënohen me 14 vite e 10 muaj burgim të...

0
Gjykata Themelore në Prishtinë, të premten pas rigjykimit, sërish i ka shpallur fajtorë të akuzuarit për vrasje dhe lëndim i lehtë trupor, Besnik dhe...

Vdiq teksa i shpëtonte përdhunimit, apeli liron dy të akuzuarit

0
Gjykata e apelit në Firenze ka rrëzuar dje vendimin pararendës duke liruar “për mungesë provash” Alessandro Albertoni e Luca Vanneschi, të akuzuar për dhunë...

“Volvo 4”, gjykata zgjat hetimet për 17 nga të akuzuarit –...

0
Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi pranimin e kërkesës për zgjatjen e afateve të hetimit me 3 muaj për 17 të akuzuarit të operacionit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24