Ballina Etiketimet Akustik

Etiketim: akustik

Elgit Doda sjell një version akustik të “A e din, Ku je, TL”

Elgit Doda sjell një version akustik të “A e din, Ku...

0
"A e din", "Ku je" dhe "TL" janë tri nga projektet e Elgit Dodës që i dhanë famë të madhe dhe e rikthyen në...

Edona Llalloshi sjell versionin akustik të këngës “Loti Loti”

0
Edona Llalloshi është njëra nga këngëtaret më të dashura e të dëgjuara në estradën shqiptare. Kohët e fundit ajo ka qenë mjaft aktive në prurjen...

Valon Shehu sjell një version akustik të këngës “Do të vish”

0
Ndërkohë që izolimi po vazhdon si pasojë e pandemisë së coronavirusit, këngëtarët janë duke i argëtuar fansat e tyre në forma të ndryshme. Derisa disa...

Butrint Imeri në versionin akustik, ri-sjell para publikut hitet e tij

0
Butrint Imeri ka bërë një përmbledhje të projekteve të tij. Artistët kanë qenë shumë aktiv gjatë kësaj periudhe të vështirë duke argëtuar publikun me aktivitete...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24