Ballina Etiketimet Aktivitete

Etiketim: Aktivitete

Me aktivitete të shumta u shënua 5 qershori 2022 Dita Ndërkombëtare...

0
Sot më 5 qershor 2022 në Ditën Ndërkombëtare të Mjedisit MMPHI në bashkëpunim me FSK, Komunën e Prishtines realizuan aktivitetin e paraparë nga Këshilli...

Nxënësit e “Handikos” vlerësojnë aktivitete e Komunës së Prishtinës me rastin...

0
Me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve, Komuna e Prishtinës në bashkëpunim me "Handikos", kanë organizuar ë aktivitete të ndryshme, përfshirë këngë, valle e...

Me aktivitete të shumta u shënua 1 Qershori – Dita Ndërkombëtare...

0
Me aktivitete të shumta të organizuara në sheshin e Prishtinës nga Komuna e Prishtinës dhe federatat sportive, është shënuar 1 Qershori - Dita Ndërkombëtare...

Komuna e Vitisë shënon Epopenë e UÇK-së me aktivitete të ndryshme

0
Me rastin e shënimit të Epopesë së UÇK-së sot përfaqësuesit e komunës së Vitisë, Policisë, FSK-së,partive politike, familjeve të dëshmorëve organizatave të dalura nga...

Bashkia e Tiranës risjell nesër Bio Fest-Farkë, ushqime tradicionale dhe plot...

0
E kthyer tashmë në një traditë, Bashkia e Tiranës do të risjellë Bio Fest. Shumë ekonomi të vogla nga fshatrat e Tiranës, që i...

Aktivitete për grumbullim fondesh në pronat e presidentit Trump

0
Presidenti amerikan Donald Trump mori pjesë në dy aktivitete për grumbullim fondesh këtë javë, duke siguruar miliona dollarë për fushatatën Trump 2020 dhe atë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24