Ballina Etiketimet Aksidente

Etiketim: aksidente

Arrestohen 2 persona në Pogradec, shkaktuan aksidente

0
Dy persona janë arrestuar ndërsa një tjetër është proceduar penalisht për vepra të ndryshme penale. Një 52-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi...

INSTAT/ E marta, dita e javës me më shumë aksidente

0
E marta për shumë njerëz konsiderohet si ditë tersi apo ditë e keqe. Në analizën e fundit të INSTAT raportohet se pikërisht në këtë...

Fundjava nis me aksidente/ Plagoset 34 vjeçari në aksin Levan-Vlorë

0
Një 34-vjeçare është plagosur lehtë këtë mëngjes pasi makina që drejtonte është përplasur me një mjet tjetër në aksin Fier-Vlorë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës...

Dy aksidente brenda pak minutash në Elbasan, të plagosurit dërgohen me...

0
Dy aksidente të njëpasnjëshme kanë ndodhur pasditen e sotme brenda pak minutash në Elbasan.Gazetari Enes Memolla raporton se një automjet ka përplasur një këmbësor...

42 aksidente trafiku brenda një dite në Kosovë, Policia arrestoi 19...

0
Dje në vendin tonë kanë ndodhur 42 aksidente, prej të cilave 16 kanë përfunduar me persona të lënduar. Policia njofton se për shkelësit e rregullave...

“Automjetet sipër njëri-tjetrit”, tre aksidente të njëpasnjëshme në autostradën Tiranë-Durrës

0
  Pasditen e sotme janë regjistruar tre aksidente të njëpasnjëshme në autostradën Tiranë-Durrës. Nga pamjet e marra shihet se policia është e pranishme  dhe...

Durrës/ I riu goditi 41vjeçarin, dy drejtues automjeti humbën kontrollin dhe...

0
Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë 3 persona për vepra të ndryshme penale. F. Zh., 25 vjeç, pas një konflikti për motive të...

Dy aksidente në Vorë, plagosen 4 persona, mes tyre një nënë...

0
TIRANË - Dy aksidente kanë ndodhur në Vorë ku si pasojë e tyre kanë mbetur të plagosur tre persona dhe një foshnje 2 muajsh....

Instituti i statistikave , 28 aksidente më pak se në 2018...

0
Të dhënat e Institutit të Statistikave flasin për një rënie të aksidenteve në muajin gusht të këtij viti, krahasuar me muajin gusht të vitit...

10 aksidente komunikacioni gjatë ditës së djeshme – Lajmi i Fundit

0
Nëntë persona kanë marrë lëndime të lehta trupore në gjashtë prej gjithsej dhjetë aksidenteve gjatë ditës së djeshme në rajonin e SPB-së Shkup. Në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24