Ballina Etiketimet Aksident ne vlore

Etiketim: aksident ne vlore

Rithehet Jozefina Topalli në listat e PD-së, për Shkodrën

0
Dega më e madhe e demokratëve, Tirana ka propozuar edhe numrin më të lartë të kandidatëve për deputetë. Ajo që bie në sy në...

Miratohet ligji i ri, si mund ta merrni pasaportën italiane. Ja...

0
Dhoma e Deputetëve miratoi ligjin e ri për shtetësinë. Tani ligji duhet të kalojë në Senat për miratimin përfundimtar, prandaj rrugëtimi parlamentar – duhet...

Biznesmenit shqiptar i vjedhin online 89 mijë euro online, policia kap...

0
Nje biznesmeni shqiptar i kane vjedhur 89 mije euro nepermjet manipulimit te te dhenave te blerjeneve te tij online ndersa se fundi, policia ka...

Vendi nuk po gjen qetësi/ Ndjehen lëkundje tërmeti, ja ku ishte...

0
Raportohen lëkundje tërmeti në detin Adriatik. Sipas Qendrës Europiane Mesdhetare Sizmologjike (EMSC), lëkundja ka qenë me magnitudë 3. 6 të shkallës Rihter dhe...

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, përplasen 3 automjete dhe plagosen...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër ku janë përfshirë tre automjete dhe janë plagosur 4 persona. Personat e plagosur janë...

Përplasja e bandave në Elbasan, sherri mes “Sakatit” dhe “Tarzanit” dyshohet...

0
Policia ende nuk ka asnjë emër të dyshuar si autor i ekzekutimit të Emiljano Ramazanit në Elbasan. Por grupi hetimor ka të dhëna se...

Yuri Kim: Liderët do të mbajnë përgjegjësi për kandidatët e tyre...

0
Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim ka bërë një paralajmërim të ‘nxehtë’ në Tëitter për të gjithë liderët e partive politike në vend...

Ishin shpallur ne kerkim kombetar, arrestohen 2 persona ne Tirane

0
Tiranë Kapen dhe ndalohen dy shtetas të shpallur në kërkim kombëtar. Arrestohen në flagrancë 2 shtetas dhe procedohet penalisht 1 shtetas tjetër, për vepra...

Iu vendos tritol në shtëpi, flet 47-vjeçari në Laprakë: S’kam konflikt...

0
Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në një shtëpi private në Laprakë. Fatmirësisht nuk ka...

Mjekët e shpallën viktimë të koronavirusit, flet motra e 21-vjeçares

0
Mes viktimave të Covid-19 në vendin tonë më 15 korrik ishte edhe një 21-vjeçare, Amantia. Por pavarësisht deklaratës së bërë nga Ministria e Shëndetësisë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24