Ballina Etiketimet Ajax

Etiketim: Ajax

Ajax pritet t’i humb tre yje të tjerë

0
Ajax Amsterdamit po i largohen të gjithë yjet një nga një. Skuadra që bëri befasinë më të këndshme në Ligën e Kampionëve vitin e kaluar...

Tifozët e Ajax me një baner të veçantë, kërkojnë qëndrimin e...

0
Portieri i Ajax Andre Onana ka tërhequr vëmendjen e disa skuadrave të mëdha ku mes tyre janë Chelsea dhe ish-ekipi i tij Barcelona. Kamerunasi duket...

Ajax redukton çmimin e Van de Beek – alarmohen skuadrat e...

0
Donny van de Beek po tërheq vëmendje të madhe nga Premierliga. Ylli i skuadrës së Ajax Amsterdam Van de Beek, pritet të jetë në dispozicion...

AZ Alkmar: Në Champions duhet të jemi ne dhe jo Ajax

0
AZ Alkmar kërkon zyrtarisht vendin e Holandës në Champions për sezonin e ardhshëm. Klubi holandez i ka shkruar UEFA-s, duke i kërkuar që të ndryshojë...

Van der Sar shuan shpresat e gjigantëve të Evropës: Çmimet e...

0
Edwin van der Sar ka dhënë disa komente lidhur me merkaton e verës. Në kohën kur Eredivisie ka anuluar sezonin aktual, skuadrat holandeze po përgatiten...

Objektivi i Barcelonës: Është koha të largohem nga Ajax

0
Andre Onana konfirmoi se donte të largohej nga Ajax, duke thënë se ai ishte i gatshëm “të ndërmarrë një hap përpara” mes lidhjeve me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24