Ballina Etiketimet Agresori

Etiketim: agresori

Gjermani/ Sulm me thikë brenda trenit, agresori lë pas 2 të...

0
Dy persona kanë mbetur të vrarë dhe pesë të tjerë janë plagosur pasi një burrë në moshë të mesme i sulmoi me thikë në...

Mbi kokë një çati e kuqe/ Ja banesa ku jetonte agresori...

0
Abc24.al ka mundësuar pamjet e banesës së agresorit që goditi sot me grusht liderin e PD, Sali Berisha. Gert Shehu punonte si shpërndarës mallrash...

Rama: Serbinë nuk e bombardoi Thaçi e Veseli, por bota demokratike!...

0
Gjatë fjalës së tij në Kuvend, kryeministri i vendit Edi Rama u shpreh se Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli nuk kanë nevojë për mbështetje...

Plagosi 5 persona me thikë në qendrën tregtare, arrestohet agresori

0
Pesë persona u plagosën nga një goditje me thikë, jashtë qendrës tregtare Arndale në Manchester, Britania e Madhe. ...

Durrës/ Goditi me gërshërë në kokë 26-vjeçarin, arrestohet agresori – Lajmi...

0
Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në fshatin Rinia në Durrës. Policia e qytetit bregdetar njofton se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24