Mbi kokë një çati e kuqe/ Ja banesa ku jetonte agresori që goditi sot Sali Berishën

0
Gjigandi

Abc24.al ka mundësuar pamjet e banesës së agresorit që goditi sot me grusht liderin e PD, Sali Berisha. Gert Shehu punonte si shpërndarës mallrash me motor ndërkohë ditën e sotme është bërë kryefjala e mediave pranë qeverisë me aktin e sulmit.

Përtej deklaratave që cedojnë dhe bien ndesh me faktet, Abc24.al sjell edhe detaje të tjera nga banesa e të riut.

Ka ngelur për tu zbardhur në vijim nëse Gert Shehu ishte një njeri që për shkak të pamundësisë ekonomike dhe kushteve të vështira të jetesës mund të jetë “blerë” dhe kanë inskenuar ngjarjen e sotme.

Mbetet për tu zbardhur se cili “Makiavel” qëndron pas grushtiti të Gertit./Abc.al

Union Contact

*Të gjitha të drejtat e këtij materiali janë pronë ekskluzive dhe e patjetërsueshme e Abc24.al sipas ligjit Nr. 35/2016 “Për të drejtën e autorit dhe të drejtat e tjera të lidhura me to”. Ndalohet kategorikisht kopjimi, publikimi, shpërndarja, tjetërsimi pa autorizimin e Abc24.al në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas nenit 179 të Ligjit 35/2016*

Goditi Berishën me grusht/ Historia e Gert Shehut, nga puna si motorrist tek nusja e dajës si pastruese e familjes Berisha. A është i infiltruar agresori?

 

EKSKLUZIVE/ Ja dëshmia e parë e Gert Shehut në polici

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu