Ballina Etiketimet Afërsi

Etiketim: afërsi

Nuk kanë fund tërmetet në vend, ndjehen lëkundje në afërsi të...

0
Një lëkundje tërmeti është regjistruar së fundmi në zonën e Durrësit dhe Tiranës. Tërmeti ka qenë me magnitudë 3.2 Rihter dhe është ndjerë rreth...

Prrenjas, digjet pylli në afërsi të fshatit Kovanik |Lajmi

0
Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë pyllin mbi kanalkin vaditës në afërsi të fshatit Kovanik në Prrenjas. Ngjarja ka ndodhur në vendin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24