Ballina Etiketimet Adoleshentë

Etiketim: adoleshentë

Sherr me thika mes adoleshentëve/ Njëri përfundon në spital, tjetri në...

0
Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Çërravë të Pogradecit. Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë. Autori, një 19-vjeçar,...

Sherr mes 5 adoleshentëve, sekuestrohen 2 kallashnikovë

0
Njoftimi i policisë: Mat/Falë ndërhyrjes në kohë nga Policia, parandalohet përshkallëzimi i mëtejshëm i një konflikti mes disa adoleshentëve. U konfliktuan fizikisht me njëri tjetrin dhe...

5 gabimet më të mëdha që prindërit bëjnë me vajzat e...

0
Çdo ditë duhet të marrim qindra vendime, kështu që, logjikisht, do të gabojmë herë pas here. Dhe tani imagjinoni një marrëdhënie kaq të komplikuar...
Ryva Kajtazi kaq atraktive, shfaqet si adoleshente në imazhet e reja

Ryva Kajtazi kaq atraktive, shfaqet si adoleshente në imazhet e reja

0
Me një karrierë muzikore të suksesshme Ryva Kajtazi merr vëmendje edhe me ndryshimet në stil.Duke u avancuar moda dhe gardëroba ndër vite edhe artistet...

Psikologu Kelly Flangan i shkruan letër së bijës adoleshente për partnerin...

0
“E dashur vogëlushja ime e ëmbël, Kohët e fundit, unë dhe mamaja jote kemi qenë duke kërkuar në Google për disa punë tonat...

Suri është transformuar në një adoleshente të mrekullueshme: si duket tani...

0
Në njërën prej daljeve të tyre në rrugët e New Yorkut, Katie Holmes dhe e bija, Suri Cruise u fotografuan nga paparacët, të cilët...

Nga 2003-2020/ Këta janë praktikuesit e Jehovait që kanë kryer vetëvrasje,...

0
Ngjarja tragjike që tronditi kryeqytetin por jo vetëm mbrëmjen e 2 Korrikut, ku në një apartament në Kombinat u gjetën të pajetë nënë e...

Elvana me stil të flokëve si adoleshente, do të befasoheni me...

0
Elvana Gjata është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen e të jenë ndër të preferuarat. Ajo është tashmë...

Plas sherri në Durrës, 3 adoleshentë përfundojnë në spital

0
Mbrëmë rreth orës rreth orës 22:30, në lagjen nr.1, Durrës pas një konflikti të çastit janë dëmtuar me mjet prerës (thikë), shtetasit me iniciale...

Plas sherri në Durrës, 3 adoleshentë përfundojnë në spital

0
Mbrëmë rreth orës rreth orës 22:30, në lagjen nr.1, Durrës pas një konflikti të çastit janë dëmtuar me mjet prerës (thikë), shtetasit me iniciale...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24