Ballina Etiketimet Administratori

Etiketim: administratori

Prostitucion në qendrën e masazheve/ Arrestohen 2 shtetase, në kërkim administratori

0
Dy shtetase kanë rënë në prangat e policisë pasi akuzohen për shfrytëzim dhe ushtrim prostitucioni. Blutë e Tiranës kanë ushtruar kontroll në një qendër...

Tregtonin medikamente mjekësore kontrabandë, arrestohet administratori dhe farmacistja në Tiranë

0
Dy persona janë arrestuar në Tiranë, pasi kontrabadonin medikamente mjekësore. Shtetasit me iniciale E. H., 44-vjeç dhe G. B., 27-vjeçe akuzohen për veprat penale “Kontrabanda...

45.5 kg kokainë brenda mishit në Durrës, administrator i firmës: Nuk...

0
Adminitratori i kompanisë “Apetit Group”, Arben Ferizi i cili u arrestua pas 45.5 kilogramëve kokainë të kapur në Portin e Durrësit mbrëmjen e djeshme...

Emrat/ 45.5 kg kokainë në Portin e Durrësit, prangoset administratori i...

0
Dy persona janë arrestuar në Durrës, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Shtetasit Arben Ferizi, administrator kompanie dhe Egert Vargu agjent doganor akuzohen për...

Kokainë mes bananeve, arrestohet administratori

0
Arrestohet pronari dhe administratori i firmës "Alba Exotic Fruit" Eduart Dauti.Njoftimi:51-vjeçari, banues në Tiranë ishte shpallur në kërkim pasi Gjykata e Posaçme e Shkallës...

​Dorëhiqet administratori i përgjithshëm i Hekurudhës Shqiptare, Ani Dyrmishi

0
Ministri i Shëndetësisë, Rifat Latifi, është takuar sot me ambasadoren e parë të Izraelit në Kosovë, Tammy Ziv, me ç'rast kanë biseduar rreth bashkëpunimit...

Qëllohet kreu lokal! Kallmet, goditet me armë administratori

0
Një konflikt i nisur një vit me parë, ka çuar sot në plagosjen e Besnik Simonaj 41 vjeç drejtuesi i njesisë administrative Kallmet. Debati...

Arrestohet administratori i lokalit në Tepelenë, ja për çfarë akuzohet

0
Administratori i lokalit në Tepelenë është vënë në prangat e policisë pasi u kap duke ushtruar aktivitetin e lojërave tëfatit.Specialistët e Seksionit për Hetimin...

Shpërthimi në fabrikën e gazit sulfuror në Elbasan, arrestohet administratori i...

0
Është vënë në prangat e policisë administratorin e firmës ku u plagosën tre punëtorë, si pasojë e shpërthimit të gazit. I arrestuari është Y. P.,...

Fier/ Procedohet penalisht per “fshehje te ardhurash” administratori i nje kompanie...

0
Fier Procedohet nga Policia administratori i një shoqërie ndërtimi, për veprat penale “Shpërdorimi i tokës” dhe “Fshehja e të ardhurave”. Gjithashtu gjobitet nga IKMT-ja,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24