‘Skifterët’ bëjnë namin në Durrës, i vjedhin bizhuteritë dhe lekët 53-vjeçarit

0
Gjigandi

Një 53-vjeçar në qytetin e Durrësit ka rënë pre e grabitjes.

Shtetasi me inicialet P.B ka kallëzuar në polici se persona të paidentifikuar i kanë vjedhur banesën.

Mësohet se grabitësit kanë arritur të marrin bizhuteri të ndryshme dhe një shumë parash.

Ndërkohë nga ana e strukturave të Policisë vijon puna për kapjen e autorit/ëve dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu