“Si peshk”/ Vajza e ish-deputetes ngre temperaturat, poza të nxehta nga pushimet

0
Gjigandi

Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka fituar vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe fotot joshëse në rrjetet sociale.

Një vështrim i shpejtë në Instagramin e Adës, dhe gjëja më e zakonshme janë fotot me bikini.

Vajza e ish-deputetes nuk nguron ta shfaqë jetën luksoze në rrjetet sociale duke udhëtuar dhe shijuar pushimet nga jnugu i vendit në plazhet më të mira jashtë Shqipërisë.

Së fundmi, Ada Deda ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto provokuese duke theksuar të pasmet e rrumbullakosura. “Me fat që jam unë,”-shkruan bukuroshja krahas imazheve.

Më herët si vajzë e një ish-deputeteje demokrate, Ada Deda deklaroi se është ngacmuar edhe nga djemtë e partisë socialiste, por theksoi se e ëma e saj nuk pranon një mashkull që nuk është me bindje politike demokrate.

“Normal që më kanë ngacmuar djemtë e socialistëve dhe PD, por mami thotë që duhet të futet duke bërë simbolin e PD, kështu që djemtë e socialistëve vizën,”– tregoi asokohe modelja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu