Shkon në 15 numri i personave të prekur nga koronavirusi në Shqipëri

0
1201
Gjigandi

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu bëri me dije se personat e prekur nga koronavirusi në Shqipëri janë 15.

“Janë 238 raste të testuar dhe 15 pozitive. 3 rastet te reja janë persona që lidhen me rastin e parë me pacientin zero.

Lexo edhe:  Një zjarr i madh përfshin pyllin në Fan të Mirditës, digjen më shumë se 200 ha pisha

Po bëhet një punë e madhe në territor, qoftë në shërbimin që po ofrohet”, tha ministrja.

burimi : gazeta express.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu