Rivalja ruse e Kim Kardashianit reklamon të pasmet bombastike me bikini tanga

0
189
Gjigandi

Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, e cila njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashianit, ka ndezur rrjetin me bikini tanga.

Bukuroshja 25-vjeçare njihet për format e bëshme dhe nuk ngurron që t’i ekspozojë për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Komentet pozitive për rusen janë të shumta dhe sigurisht ajo ndihet mjaft e përkëdhelur.

Ajo numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram, plot 10.6 milionë.

View this post on Instagram

Swimsuit @fashionnova @fashionnovamen Fashionnovapartner 🤍

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

Swimsuit @fashionnova @fashionnovamen Fashionnovapartner ☀️

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

Lexo edhe:  Merkel pret Pompeon në Berlin

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu