Replikat/ Vetëvendosje-bashkisë: Jemi banorë dhe votues në Tiranë, do denoncojmë politikat e gabuara

0
73
Gjigandi

Vijojnë replikat midis Qendrës së Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri dhe bashkisë së Tiranës lidhur me ngjarjet e ndodhura në zonën e Unazës së Re në kryeqytet. Pasi bashkia e Tiranës e konsideroi reagimin e kësaj Qendre për “Astirin” si “ndërhyrje në punët e brendshme të qytetit”, ka reaguar Enis Sulstarova, kryetar i bordit.

Lexo edhe:  “Covid edhe ne Kryeministri”/ PD: Po mbahet e fshehur

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu